GoldUp Warszawa

O metalach szlachetnych i inwestycjach

25.11.2023 r.

Brain Embassy ul. Konstruktorska

GoldUp Warszawa

Mamy przyjemność ogłosić, że kolejna fascynująca edycja GoldUp odbędzie się 25 listopada 2023 roku w prestiżowej przestrzeni Brain Embassy przy ul. Konstruktorskiej 11 w Warszawie.

W tej edycji planujemy jeszcze więcej inspirujących prelekcji, niezapomnianych chwil networkingowych i atrakcyjnych konkursów. Nie przegap okazji stać się lepszym inwestorem i czerpać radość z pasjonujących doświadczeń!

Pamiętaj, że szczegóły dotyczące tematów prelekcji, lineupu oraz godzin będą regularnie uaktualniane na naszej stronie wydarzenia. Bądź z nami na bieżąco!

Zapraszamy do rejestracji już teraz i dołącz do społeczności GoldUp, gdzie pasja do metali szlachetnych spotyka się z praktyczną wiedzą!

Kto wystąpi?

Renata Lenik

Dyrektor sprzedaży FlyingAtom.Gold

Ekspert na rynku metali i kamieni szlachetnych, prelegent licznych spotkań biznesowych oraz doświadczony manager i lider sprzedaży. W pracy najbardziej ceni sobie możliwość nawiązywania trwałych relacji biznesowych i ciągły rozwój. Z rynkiem inwestycji alternatywnych związana od 10 lat.

Tomasz Gessner

Head of research w Tavex

Tomasz Gessner jest związany z rynkiem finansowym od 2001 roku. Pracował jako analityk rynków finansowych w domach maklerskich IDM, BDM oraz EFIX. W latach 2006-2022 komentator bieżącej sytuacji na Stooq, a obecnie główny analityk w Tavex.

Zbigniew Dylewski

Autor kanału YouTube

Zbigniew Dylewski jest autorem kanału YouTube, doktorem ekonomii, wykładowcą akademickim i aktywnym przedsiębiorcą. Lubi rozprawiać o pieniądzu, a szerzej – o sprawach gospodarczych opartych na pieniądzu.

Mariusz Sperczyński

CEO of FlyingAtom.pl

Od ponad 30 lat zaangażowany w innowacje biznesowe oparte na technologii komputerowej. Jego Klientami w zakresie innowacyjnych rozwiązań IT były zarówno największe polskie marki, jak i dziesiątki firm MSP, którym pomagał informatyzować swoje procesy. Uczestniczył, również w optymalizacji obsługi tysięcy klientów detalicznych, jako project manager nowatorskich przedsięwzięć w obszarze gospodarki elektronicznej. Realizujący różne przedsięwzięcia w obszarze Blockchain/aktywów cyfrowych od marca 2014 r. Prelegent licznych wystąpień na konferencjach zajmujących się łączeniem świata tradycyjnych finansów z aktywami wirtualnymi.

Tomasz Nykiel

Tomasz Nykiel

Dyrektor zarządzający w mennica 79Element

Tomasz Nykiel od 13 lat związany z rynkiem metali szlachetnych, współpracował z największymi firmami w branży, zaczynając od stanowiska doradcy klienta. Doświadczenie zdobywał na wielu stanowiskach, zajmując się obsługą transakcji, skupem, ofertą hurtową czy zarządzaniem siecią sprzedaży. Od 2020 roku pełni funkcję Dyrektora Zarządzającego w Mennicy 79 Element z powodzeniem rozwijając jedną z najstarszych firm na polskim rynku zbudowaną przez Przemysława Słomskiego.

Tomasz Nykiel

Roman Zaborowski

Absolwent Politechniki Warszawskiej i podyplomowej Szkoły Biznesu PW. Ukończone Studium Podyplomowe z „Wycen nieruchomości”. Z zamiłowania inwestor indywidualny, zdobywający doświadczenie wraz z powstaniem i rozwojem rynku kapitałowego w Polsce. Doradca i pośrednik finansowy poszukujący możliwości inwestycyjnych dla siebie i swoich lojalnych klientów. Organizator pierwszego funduszu kryptowalutowego w Polsce, na którego rejestrację nie wydała zgody KNF, a który będzie przekształcony w fundusz nieruchomości niewymagający takiej zgody.

Tomasz Nykiel

Patryk Dudziński

Twórca kanału YT „Srebrny Wehikuł” 

Od ponad dekady stacker, inwestor oraz entuzjasta metali szlachetnych i wolności – również finansowej.

Tomasz Nykiel

Konrad Ogrodowicz

Zarządzający Funduszami w Superfund TFI

Absolwent Akademii Leona Koźmińskiego na kierunku Wycena Przedsiębiorstwa i Modelowanie Finansowe oraz Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego na kierunku Finanse i Rachunkowość. Posiada licencję doradcy inwestycyjnego nr 723 oraz licencję maklera papierów wartościowych nr 2852. Karierę zawodową rozpoczął w 2017 r. jako Analityk Rynków Finansowych. W 2019 r. dołączył do zespołu Superfund TFI na stanowisku Doradcy Inwestycyjnego, a następnie Zarządzającego Funduszami. W ramach zespołu zarządzającego odpowiada za selekcję akcji w funduszach Superfund Akcyjny, Superfund Spółek Złota i Srebra, Superfund Akcji Blockchain. Pełni również rolę analityka rynków złota i srebra.

Plan wydarzenia

Prelegent Temat wystąpienia Godzina

Sławomir Cieśliński

(konferansjer spotkania)

Rozpoczęcie 14:00 – 14:10
Renata Lenik “Weryfikacja złotych monet bulionowych. Jak uniknąć oszustw i inwestować bezpiecznie?” 14:10 – 14:35
Srebrny Wehikuł “Srebro – geniusz z rozdwojeniem jaźni” 14:40 – 15:05
Tomasz Nykiel “W miarę uczciwy diler” 15:10 – 15:35
Roman Zaborowski “Od kolejek za kolorowymi TV po Bitcoina – krótka historia inwestowania w Polsce od czasów przemian.” 15:40 – 16:05
Przerwa Kawowa / Networking 16:10
Tomasz Gessner “Dlaczego złoto nie (zawsze) chroni przed inflacją?” 16:50 – 17:05
Zbigniew Dylewski temat wkrótce 17:20 – 17:45
Złota Debata – Renata Lenik, Tomasz Nykiel, Mariusz Sperczyński, Konrad Ogrodowicz “Złoto czy waluty cyfrowe” 18:00
Zakończenie 19:00
Prelegent \ Temat wystąpienia Godzina
Sławomir Cieśliński (konferansjer spotkania) – Rozpoczęcie 14:00 – 14:10
Renata Lenik – “Weryfikacja złotych monet bulionowych. Jak uniknąć oszustw i inwestować bezpiecznie?” 14:10 – 14:35
Srebrny Wehikuł – “Srebro – geniusz z rozdwojeniem jaźni” 14:40 – 15:05
Tomasz Nykiel – “W miarę uczciwy diler” 15:10 – 15:35
Roman Zaborowski – “Od kolejek za kolorowymi TV po Bitcoina – krótka historia inwestowania w Polsce od czasów przemian.” 15:40 – 16:05
Przerwa Kawowa / Networking 16:10
Tomasz Gessner – “Dlaczego złoto nie (zawsze) chroni przed inflacją?” 16:50 – 17:05
Zbigniew Dylewski – temat wkrótce 17:20 – 17:45
Złota Debata – Renata Lenik, Tomasz Nykiel, Mariusz Sperczyński, Konrad Ogrodowicz – “Złoto czy waluty cyfrowe” 18:00
Zakończenie 19:00

Gdzie się odbyło?

Brain Embassy Ul. Konstruktorska 11 Warszawa

Jeszcze się zastanawiasz? Zobacz nas w akcji

Patroni medialni