Przyjdź na Goldup

Poszerzaj wiedzę o metalach szlachetnych

Interesujesz się tematem złota lub srebra inwestycyjnego? Chcesz porozmawiać z ekspertami z branży? Odwiedź GoldUp! Bezpłatne meetupy o inwestycjach w Twoim mieście.

Prelekcje

Unikalne prelekcje prowadzone przez praktyków, którzy są ekspertami w swoich dziedzinach.

Networking

Stworzyliśmy miejsce, w którym możesz rozwijać swoją sieć kontaktów.

Weryfikacja metali

Darmowa weryfikacja złota oraz srebra inwestycyjnego za pomocą spektrometru.

O wydarzeniu

GoldUp – Spotkaj się z praktyczną wiedzą o metalach szlachetnych i inwestycjach

Zapraszamy na bezpłatne spotkania GoldUp, dedykowane miłośnikom metali szlachetnych i innych form inwestycji! Naszym celem jest łączenie i inspiracja ludzi o wspólnych pasjach i zainteresowaniach. Tworzymy miejsce, w którym możesz poszerzać swoją wiedzę i budować wartościowe kontakty. 

Zobacz nas w akcji

Zobacz jak wyglądał pierwszy GoldUp

Pierwsza edycja GoldUp miała miejsce we Wrocławiu w Hotelu Mercure

Dlaczego warto uczestniczyć w GoldUp?

Nasze wydarzenia zapewniają przyjazną atmosferę, sprzyjającą networkingowi oraz swobodnemu dzieleniu się wiedzą i doświadczeniem z innymi. Spotkania GoldUp oferują unikalne prelekcje prowadzone przez praktyków, którzy są ekspertami w swoich dziedzinach. Prelegenci chętnie dzielą się swoją wiedzą zarówno podczas wystąpień, jak i przez całe wydarzenie.


Dodatkowo, każdy uczestnik GoldUp ma możliwość nawiązania cennych kontaktów. Nasze spotkania stanowią doskonałą okazję do nawiązywania nowych relacji biznesowych, wymiany pomysłów oraz współpracy z innymi entuzjastami i profesjonalistami. Networking to klucz do sukcesu, dlatego stworzyliśmy miejsce, w którym możesz rozwijać swoją sieć kontaktów.

Konkurs

Złoty Konkurs

Każde spotkanie GoldUp to szansa na zdobycie prawdziwej złotej nagrody. Organizujemy konkursy, które integrują uczestników. Złoty Konkurs ma na celu aktywizację entuzjastów metali szlachetnych i wywołanie uśmiechu na twarzach zwycięzców.

Druga edycja goldup

GoldUp Katowice!

Kolejna edycja GoldUp odbędzie się w Katowicach, 23 września rozpoczynamy o godzinie: 12:00 w Q Hotel Plus Katowice na ul. Wojewódzkiej 12.

Kolejne edycje GoldUp

Nie przegap nadchodzących edycji!

Czy jesteś gotowy do dołączenia do naszej społeczności miłośników metali szlachetnych i inwestycji? Zapisz się do naszego newslettera i dołącz do GoldUp! Przygotuj się na fascynujące prelekcje, inspirujące rozmowy i możliwość poznania ludzi, którzy dzielą Wasze pasje! 

* pola wymagane
Wpisz tutaj swój adres email

Wybierz wszystkie sposoby, na jakie chcesz otrzymywać informacje od GoldUp:

Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie, klikając link w stopce naszych e-maili. Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

Używamy Mailchimp jako naszej platformy marketingowej. Klikając poniżej, aby zasubskrybować, potwierdzasz, że Twoje informacje zostaną przesłane do Mailchimp w celu przetworzenia. Tutaj przeczytasz więcej o praktykach prywatności Mailchimp.

GoldUp logo

GoldUp Meeting

Organizujemy darmowe spotkania dla miłośników metali szlachetnych w całej Polsce.

Copyright © 2024 GoldUp.pl All Rights Reserved.