Spotkania miłośników metali szlachetnych i inwestycji

Kalendarz spotkań GoldUp

Data Nazwa Miejsce Szczegóły
25.11.2023 r. GoldUp Warszawa Warszawa Zobacz prelekcje
23.08.2023 r. GoldUp Katowice Katowice Zobacz prelekcje
17.06.2023 r. GoldUp Wrocław Wrocław Zobacz prelekcje

Data:
25.11.2023 r.
Nazwa:
GoldUp Warszawa

Zobacz


Data:
23.08.2023 r.
Nazwa:
GoldUp Katowice

Zobacz prelekcje


Data:
17.06.2023 r.
Nazwa:
GoldUp Wrocław

Zobacz prelekcje

Czym jest GoldUp?

GoldUp to miejsce, w którym spotykają się miłośnicy inwestowania w metale szlachetne. Na naszych eventach pojawiają się kolekcjonerzy, numizmatycy, pasjonaci, twórcy  oraz początkujący inwestorzy. Elementem wiodących wydarzeń GoldUp są unikalne prelekcje prowadzone przez ekspertów z uznanych firm, praktyków z wieloletnim doświadczeniem czy znanych twórców internetowych ze środowiska inwestycyjnego.

Co nas wyróżnia?

Unikalne prelekcje

Poznaj tajniki inwestowania w metale szlachetne stosowane przez ekspertów z wieloletnim doświadczeniem.

Weryfikacja złota i srebra

Bezpłatnie zbadaj swoje metale szlachetne za pomocą specjalistycznego sprzętu.

Networking

Poszerzaj swoją sieć kontaktów, zadawaj pytania i buduj relacje biznesowe.

Złoty konkurs

Weź udział w aktywizującym konkursie i zdobądź złotą sztabkę.

O nas

GoldUp powstał po to, by zrzeszać miłośników metali szlachetnych oraz inwestycji w jednym miejscu, dla osiągnięcia wielu wspólnych celów. Naszym priorytetem jest to, aby każdy uczestnik wyszedł z naszego spotkania bogatszy o praktyczną wiedzę, poszerzoną bazę kontaktów oraz nowe doświadczenia. Starannie dobieramy tematy oraz prelegentów. Do wystąpienia na GoldUp zapraszamy praktyków z wieloletnim doświadczeniem oraz pasją do tego co robią. Wierzymy, że tak wyselekcjonowana wiedza pozwoli uczestnikom naszego wydarzenia  stawać się lepszym inwestorem i nie tylko. Nasze spotkania to także miejsce na luźne rozmowy przy kawie i ciastku czy zbadanie swojego złota oraz srebra przy pomocy specjalistycznego sprzętu. Podczas trwania każdego wydarzeniu organizujemy konkurs, który ma na celu aktywizować entuzjastów metali szlachetnych i wywołać uśmiech na twarzach zwycięzców.

Spędź miło czas i spotkaj się z praktyczną wiedzą – widzimy się na GoldUp

Kolejne edycje GoldUp

Nie przegap nadchodzących edycji!

Czy jesteś gotowy do dołączenia do naszej społeczności miłośników metali szlachetnych i inwestycji? Zapisz się do naszego newslettera i dołącz do GoldUp! Przygotuj się na fascynujące prelekcje, inspirujące rozmowy i możliwość poznania ludzi, którzy dzielą Wasze pasje! 

* pola wymagane
Wpisz tutaj swój adres email
Wybierz wszystkie sposoby, na jakie chcesz otrzymywać informacje od GoldUp:
Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie, klikając link w stopce naszych e-maili. Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.
Używamy Mailchimp jako naszej platformy marketingowej. Klikając poniżej, aby zasubskrybować, potwierdzasz, że Twoje informacje zostaną przesłane do Mailchimp w celu przetworzenia. Tutaj przeczytasz więcej o praktykach prywatności Mailchimp.